Kontaktujte nás

Moja pôrodnica Galanta

 • Pôrodný plán

  Pôrodný plán

 • Wifi

  WIFI

 • Odber pupočníkovej krvi

  Odber pupočníkovej krvi

 • Dvojjazzyčné pracovisko

  Dvojjazyčné pracovisko

 • Predpôrodná príprava

  Predpôrodná príprava

 • Voňavá pôrodnica

  Voňavá pôrodnica

 • Otec pri pôrode

  Otec pri pôrode

 • 50% zľava na VIP izbe Dôvera

  50% zľava na VIP izbe Dôvera

Služby

MG1_8384 copy.jpg

Gynekológia

Činnosť gynekologického oddelenia vychádza z kompletnej diagnostiky   a intervenčnej liečby u žien s gynekologickými ochoreniami. Poskytujeme liečebno – preventívnu činnosť a ošetrovateľskú starostlivosť pri diagnostikovaní, liečbe zápalových ochorení vnútorných aj vonkajších rodidiel, vykonávame ošetrovateľskú starostlivosť predoperačnej a pooperačnej starostlivosti o ženy.

Viac

Pôrodníctvo

V rámci pôrodnej asistencie a liečebno - preventívnej starostlivosti poskytujeme intrapartálnu, perinatálnu a postnatálnu starostlivosť. Vedieme spontánne  pôrody   a poskytujeme asistenciu pri pôrode rizikovým tehotenstvom, zabezpečujeme predpôrodnú starostlivosť od 35. týždňa  v rámci čoho zabezpečujeme monitoring plodu.

Viac
MG1_8096 copy.jpg

Neonatológia

Novorodenecké oddelenie v Galante je súčasťou detského oddelenia. O deti sa stará skúsená atestovaná neonatologička a sestry vyškolené v intenzívnej starostlivosti o novorodenca. Na službách sa podieľajú všetci lekári detského oddelenia. Pracujeme v systéme rooming-in, čo znamená, že dieťa je spolu s mamičkou počas celých 24 hodín, samozrejme podľa zdravotného stavu novorodenca a matky.

Viac
MG1_8260 copy.jpg

Pobyt na oddelení

Snažíme sa, aby pobyt na našom oddelení bol pre Vás čo najpríjemnejší. Máme zavedený kompletný Rooming-in systém, štandardné a 3 nadštandardné izby, možnosť návštev priamo na izbách.

Viac
MG1_8425-copy.jpg

Praktické informácie

Všetko čo potrebujete vedieť o zdravotnej starostlivosti, príprave či návštevách.

Viac

Náš tím špecialistov

 • MUDr. Pavol Ščasný

  MUDr. Pavol Ščasný

  V nemocnici pracuje od roku 1985, ako primár gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia pôsobí od roku 2005. Vyštudoval na LFUK v Martine. Má 2 atestácie z Gynekológie a pôrodníctva a 1 atestáciu z manažmentu. Práca je pre neho prvoradá a venuje jej všetok svoj čas a energiu.

  Viac

 • Bc. Katalin Jakoda Rátz

  Bc. Katalin Jakoda Rátz

  Pôsobí v nemocnici na gynekologicko-pôrodníckom oddelení od roku 1982, pričom od roku 2006 je vedúcou pôrodnou asistentkou. Od malička chcela pracovať v zdravotníctve a absolvovala nadstavbové štúdium v odbore ženská sestra. Má ukončené špecializačné štúdium v odbore gynekológia a pôrodníctvo, získala diplom o absolvovaní  štúdia operačnej sestry a ukončila vysokú školu I. st. v odbore pôrodná asistencia.

 • MUDr. Miroslav Ilavský

  MUDr. Miroslav Ilavský

  Je primár detského a novorodeneckého oddelenia  od roku 2005. Vyštudoval  lekársku fakultu Univerzity Komenského  v Bratislave v odbore pediatria.  Špecializáciu v odbore pediatria získal v roku 1996 a v roku 2015 dokončil atestáciu v oblasti manažmentu v zdravotníctve.

  Viac

 • Mgr. Eva Halenárová

  Mgr. Eva Halenárová

  Pracuje ako vedúca sestra na oddelení neonatológie od roku 2005. Študovala vysokú školu ošetrovateľstva a má špecializáciu v odbore pediatria.  Medzi deťmi sa pohybuje už od roku 1983, kedy ukončila odbor detská sestra na zdravotnej škole v Nitre.  Vedie tím 10tich neonatologických sestier.

 • MUDr. Jana Krajčík Badidová

  MUDr. Jana Krajčík Badidová

  Je lekárka na gynekologicko-pôrodníckom oddelení v nemocnici Galanta od roku 2010. Vyštudovala všeobecné lekárstvo na  Lekárskej fakulte UK  v Bratislave.  Jeden rok  pracovala v nemocnici Břeclav v ČR ako lekárka.  Špecializáciu v odbore gynekológia a pôrodníctvo získala v roku 2015 a toho času je zaradená do špecializačného štúdia v odbore mamológia.

  Viac

 • MUDr. Judita Zsemlyeová

  MUDr. Judita Zsemlyeová

  Pracuje ako  sekundárna lekárka na gynekologicko-pôrodníckom oddelení , pričom v odbore pracuje od roku 2011. V tom istom roku vyštudovala lekársku fakultu UK v BA.  Momentálne je zaradená do špecializačného štúdia v odbore gynekológia a pôrodníctvo.

  Viac

 • MUDr. Silvia Pappová Klementová

  MUDr. Silvia Pappová Klementová

  V nemocnici pôsobí ako lekárka na GPO od roku 2007. Vyštudovala všeobecné  lekárstvo na lekárskej fakulte UK v Bratislave a v odbore gynekológia a pôrodníctvo skončila špecializačné štúdium.  V oblasti zdravotníctva pracovala už od roku 1994, kedy začala vykonávať prácu zdravotnej sestry.

  Viac

 • MUDr. Denisa Balážiová

  MUDr. Denisa Balážiová

  Pracuje ako lekárka na detskom a novorodeneckom oddelení od roku 2009. Vyštudovala LF UK v Bratislave.  Po skončení školy získala prax ako lekárka v anglickom meste Blackpool. Po návrate skončila špecializačné štúdium v odbore pediatria a zároveň zvažuje ďalšiu špecializáciu v tomto odbore. Pri práci s deťmi oceňuje ich pozitívny pohľad  a úsmev na tvári. 

  Viac

 • MUDr. Monika Babišová

  MUDr. Monika Babišová

  V nemocnici v Galante pracuje od roku 2008. Dnes vykonáva funkciu zástupkyne primára. Vyštudovala všeobecné  lekárstvo na lekárskej fakulte UK v Bratislave a v odbore gynekológia a pôrodníctvo skončila špecializačné štúdium. Lekárkou chcela byť od malička a najviac ju v práci baví operatíva.  

  Viac

 • PhDr. Emőke Takácsová, PhD.

  PhDr. Emőke Takácsová, PhD.

  Vedie  v pôrodnici kurzy predpôrodnej prípravy.  Vyštudovala pôrodnú asistenciu na I.st. štúdia na SZU v BA, odkiaľ pokračovala na štúdium ošetrovateľstva v II.st.  Neskôr získala doktorát z ošetrovateľstva a v zdravotníctve pôsobí od roku 1986. Snaží sa pripraviť budúce mamičky na pôrod tak, aby zvládli tento dôležitý okamih bez stresu.

Vyjadrenia našich pacientok • Lenka Bogárová

   V pôrodnici v Galante je veľmi pekné prostredie, všetko je zrenovované, farebné a personál bol ku mne počas pôrodu a na oddelení šestonedelia veľmi milý. Odpovedali mi na všetky otázky. Som šťastná, že sme obidvaja v poriadku a zdraví.

  Lenka Bogárová
  Galanta, 29 rokov

 • Marta Šarkozi

   Bola som so všetkým veľmi spokojná. Aj priateľky mi odporúčali pôrod v Galante a naozaj všetko bolo v poriadku. Pri pôrode boli všetci veľmi nápomocní, aj pôrodné asistentky aj lekári a teraz mi pomáhajú s kojením. Úžasné bolo aj to, že bábätko mi položili ihneď na hruď a potom som ho videla celý čas počas vyšetrení. Pôrod v Galante určite odporúčam.

  Marta Šarkozi
  Bratislava, 33 rokov

 • Zuzana Cintulová

   Do Galanty som prišla na odporúčanie mojej kamarátky a neľutujem. Od príjmu som sa nestretla so žiadnou negatívnou reakciou personálu. Pri pôrode bol aj otecko, takže sme prežívali tieto krásne okamihy spolu. Po pôrode mi priložili synčeka na prsník a bolo to krásne.

  Zuzana Cintulová
  Šaľa, 40 rokov

 • Veronika Sukeníková

   Galantu mám najbližšie, ale mám aj dobré referencie od príbuzných, ktorí si to vychvaľovali a to ma presvedčili o tom, že je to dobrá voľba. Bola som aj sestre pri pôrode, ale odvtedy to tu vyzerá celkom inak, všetko je nové. Na 110 % som rozhodnudá porodiť tu aj kvôli personálu. Sú úžasní!

  Veronika Sukeníková
  Sereď, 30 rokov

 • Eliška Bieliková

   Na začiatku tehotenstva som bola hospitalizovaná a mala som veľmi dobré skúsenosti s personálom, takže ani nerozmýšľam nad inou pôrodnicou. Teraz je to po rekonštrukcii veľmi príjemné prostredie. Majú tu aj bonding, absolvujem predpôrodnú prípravu, priateľ bude tiež pri pôrode, takže všetko je tu pre nás super.

  Eliška Bieliková
  Šaľa, 28 rokov

Dohodnite si stretnutie

+421 905 555 122

Naplánujte si pôrod do najmenších detailov.

Captcha obrázok

Praktické rady

Predpôrodná príprava
28. september 2016
Prvá masáž bábätiek
28. september 2016
Prvý kúpeľ bábätka
28. september 2016
 

Kontakt

Nemocnica Svet zdravia Galanta

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

Nemocnica s poliklinikou Sv. Lukáša Galanta, a. s.

Hodská 373/38

924    22  Galanta


GPO sa nachádza na IX. a X. poschodí


E-mailová adresa: porodnyplan.ga@svetzdravia.com

Tel: +421 905 555 122


Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie - 031/78 33 611, IX. poschodie
Oddelenie šestonedelia – 031/78 33 718, X. poschodie
Pôrodná sála – 031/78 33 720, 723, X. poschodie

Návštevné hodiny

Pondelok 15:00 - 17:00
Utorok 15:00 - 17:00
Streda 15:00 - 17:00
Štvrtok 15:00 - 17:00
Piatok 15:00 - 17:00
Sobota 15:00 - 17:00
Nedeľa 15:00 - 17:00

Mimo uvedených hodín – po dohode s ošetrujúcim personálom© 2017 Svet zdravia, a.s. - všetky práva vyhradené