Moja pôrodnica Galanta

Pôrodný plán Pôrodný plán
Wifi WIFI
Odber pupočníkovej krvi Odber pupočníkovej krvi
Dvojjazzyčné pracovisko Dvojjazyčné pracovisko
Predpôrodná príprava Predpôrodná príprava
Voňavá pôrodnica Voňavá pôrodnica
Otec pri pôrode Otec pri pôrode
50% zľava na VIP izbe Dôvera 50% zľava na VIP izbe Dôvera

Služby

Pôrodníctvo

V rámci pôrodnej asistencie a liečebno - preventívnej starostlivosti poskytujeme intrapartálnu, perinatálnu a postnatálnu starostlivosť. Vedieme spontánne  pôrody   a poskytujeme asistenciu pri pôrode rizikovým tehotenstvom, zabezpečujeme predpôrodnú starostlivosť od 35. týždňa  v rámci čoho zabezpečujeme monitoring plodu.

Gynekológia

Činnosť gynekologického oddelenia vychádza z kompletnej diagnostiky   a intervenčnej liečby u žien s gynekologickými ochoreniami. Poskytujeme liečebno – preventívnu činnosť a ošetrovateľskú starostlivosť pri diagnostikovaní, liečbe zápalových ochorení vnútorných aj vonkajších rodidiel, vykonávame ošetrovateľskú starostlivosť predoperačnej a pooperačnej starostlivosti o ženy.

MG1_8384 copy.jpg

Neonatológia

Novorodenecké oddelenie v Galante je súčasťou detského oddelenia. O deti sa stará skúsená atestovaná neonatologička a sestry vyškolené v intenzívnej starostlivosti o novorodenca. Na službách sa podieľajú všetci lekári detského oddelenia. Pracujeme v systéme rooming-in, čo znamená, že dieťa je spolu s mamičkou počas celých 24 hodín, samozrejme podľa zdravotného stavu novorodenca a matky.

MG1_8096 copy.jpg

Pobyt na oddelení

Snažíme sa, aby pobyt na našom oddelení bol pre Vás čo najpríjemnejší. Máme zavedený kompletný Rooming-in systém, štandardné a 3 nadštandardné izby, možnosť návštev priamo na izbách.

MG1_8260 copy.jpg

Praktické informácie

Všetko čo potrebujete vedieť o zdravotnej starostlivosti, príprave či návštevách.

MG1_8425-copy.jpg

Náš tím špecialistov

MUDr. Pavol Ščasný

MUDr. Pavol Ščasný

V nemocnici pracuje od roku 1985, ako primár gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia pôsobí od roku 2005. Vyštudoval na LFUK v Martine. Má 2 atestácie z Gynekológie a pôrodníctva a 1 atestáciu z manažmentu. Práca je pre neho prvoradá a venuje jej všetok svoj čas a energiu.

Viac
Bc. Katalin Jakoda Rátz

Bc. Katalin Jakoda Rátz

Pôsobí v nemocnici na gynekologicko-pôrodníckom oddelení od roku 1982, pričom od roku 2006 je vedúcou pôrodnou asistentkou. Od malička chcela pracovať v zdravotníctve a absolvovala nadstavbové štúdium v odbore ženská sestra. Má ukončené špecializačné štúdium v odbore gynekológia a pôrodníctvo, získala diplom o absolvovaní  štúdia operačnej sestry a ukončila vysokú školu I. st. v odbore pôrodná asistencia.

MUDr. Miroslav Ilavský

MUDr. Miroslav Ilavský

Je primár detského a novorodeneckého oddelenia  od roku 2005. Vyštudoval  lekársku fakultu Univerzity Komenského  v Bratislave v odbore pediatria.  Špecializáciu v odbore pediatria získal v roku 1996 a v roku 2015 dokončil atestáciu v oblasti manažmentu v zdravotníctve.

Viac
Mgr. Eva Halenárová

Mgr. Eva Halenárová

Pracuje ako vedúca sestra na oddelení neonatológie od roku 2005. Študovala vysokú školu ošetrovateľstva a má špecializáciu v odbore pediatria.  Medzi deťmi sa pohybuje už od roku 1983, kedy ukončila odbor detská sestra na zdravotnej škole v Nitre.  Vedie tím 10tich neonatologických sestier.

Viac
MUDr. Jana Krajčík Badidová

MUDr. Jana Krajčík Badidová

Je lekárka na gynekologicko-pôrodníckom oddelení v nemocnici Galanta od roku 2010. Vyštudovala všeobecné lekárstvo na  Lekárskej fakulte UK  v Bratislave.  Jeden rok  pracovala v nemocnici Břeclav v ČR ako lekárka.  Špecializáciu v odbore gynekológia a pôrodníctvo získala v roku 2015 a toho času je zaradená do špecializačného štúdia v odbore mamológia.

Viac
MUDr. Judita Zsemlyeová

MUDr. Judita Zsemlyeová

Pracuje ako  sekundárna lekárka na gynekologicko-pôrodníckom oddelení , pričom v odbore pracuje od roku 2011. V tom istom roku vyštudovala lekársku fakultu UK v BA.  Momentálne je zaradená do špecializačného štúdia v odbore gynekológia a pôrodníctvo.

Viac
MUDr. Silvia Pappová Klementová

MUDr. Silvia Pappová Klementová

V nemocnici pôsobí ako lekárka na GPO od roku 2007. Vyštudovala všeobecné  lekárstvo na lekárskej fakulte UK v Bratislave a v odbore gynekológia a pôrodníctvo skončila špecializačné štúdium.  V oblasti zdravotníctva pracovala už od roku 1994, kedy začala vykonávať prácu zdravotnej sestry.

Viac
MUDr. Denisa Balážiová

MUDr. Denisa Balážiová

Pracuje ako lekárka na detskom a novorodeneckom oddelení od roku 2009. Vyštudovala LF UK v Bratislave.  Po skončení školy získala prax ako lekárka v anglickom meste Blackpool. Po návrate skončila špecializačné štúdium v odbore pediatria a zároveň zvažuje ďalšiu špecializáciu v tomto odbore. Pri práci s deťmi oceňuje ich pozitívny pohľad  a úsmev na tvári. 

Viac
MUDr. Monika Babišová

MUDr. Monika Babišová

V nemocnici v Galante pracuje od roku 2008. Dnes vykonáva funkciu zástupkyne primára. Vyštudovala všeobecné  lekárstvo na lekárskej fakulte UK v Bratislave a v odbore gynekológia a pôrodníctvo skončila špecializačné štúdium. Lekárkou chcela byť od malička a najviac ju v práci baví operatíva.  

Viac
PhDr. Emőke Takácsová, PhD.

PhDr. Emőke Takácsová, PhD.

Vedie  v pôrodnici kurzy predpôrodnej prípravy.  Vyštudovala pôrodnú asistenciu na I.st. štúdia na SZU v BA, odkiaľ pokračovala na štúdium ošetrovateľstva v II.st.  Neskôr získala doktorát z ošetrovateľstva a v zdravotníctve pôsobí od roku 1986. Snaží sa pripraviť budúce mamičky na pôrod tak, aby zvládli tento dôležitý okamih bez stresu.

Poďakovania

Dohodnite si stretnutie

Naplánujte si pôrod do najmenších detailov.

Captcha obrázok

+421 905 555 122

Návštevné hodiny

Pondelok 15:00 - 17:00
Utorok 15:00 - 17:00
Streda 15:00 - 17:00
Štvrtok 15:00 - 17:00
Piatok 15:00 - 17:00
Sobota 15:00 - 17:00
Nedeľa 15:00 - 17:00

Mimo uvedených hodín – po dohode s ošetrujúcim personálomKontakt

Nemocnica Svet zdravia Galanta

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

Nemocnica s poliklinikou Sv. Lukáša Galanta, a. s.

Hodská 373/38

924    22  Galanta


GPO sa nachádza na IX. a X. poschodí


E-mailová adresa: porodnyplan.ga@svetzdravia.com

Tel: +421 905 555 122


Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie - 031/78 33 611, IX. poschodie
Oddelenie šestonedelia – 031/78 33 718, X. poschodie
Pôrodná sála – 031/78 33 720, 723, X. poschodie